Keletas žodžių apie mus

..Ramiosnakties.lt” – tai 2022 m. savo veiklą Lietuvoje pradėjusi elektroninė parduotuvė, skirta kokybiškoms miego gerinimo prekėms įsigyti. Mūsų komanda suteikia galimybę naudotis veikiančiomis, patikrintomis, mokslininkų rekomenduojamomis miego sutrikimų gydimo priemonėmis savo namuose. Kiekvienam pirkėjui garantuojame itin greitą prekių pristatymą visoje Europoje. Taip pat mūsų Sužinok! puslapyje rasite naudingos informacijos apie kvėpavimą, kokybišką miegą ir sveiką gyvenseną.

Mūsų istorija

Miegas tai lyg aukso grandinė, rišanti mūsų kūnus su sveikata. Norint būti sveikiems ir produktyviems, geras poilsis yra būtinas. Žinant šiuolaikinio pasaulio tempą, dėl įvairių veiksnių, ramus miegas gali tapti nemažas iššūkis. Mokslo pasaulyje šiais klausimais yra daug diskutuojama, atliekami moksliniai tyrimai. Mes išsinagrinėję ne vieną dešimtį minėtųjų tyrimų, perskaitę tuzinus knygų, surinkome Jums labiausiai pasitvirtinusius produktus ir priemones kovai su nemiga ir panašiomis problemomis. Mūsų pagrindinis tikslas nėra parduoti savo produktus ir iš to uždirbti kalnus pinigų. Tikrai ne. Mūsų pagrindinė vertybė ir tikslas yra edukuoti žmones, perteikti sukauptą patirtį ir žinias apie tai kas yra geras poilsis. kvėpavimas ir sveikas gyvenimo būdas.

Misija

Papasakok man – ir aš pamiršiu; parodyk man – ir aš prisiminsiu; įtrauk mane – ir aš suprasiu ( Kinų patarlė ) . Tokia ir Mūsų misija, papasakoti , parodyti ir įtraukti į teisingo miego, kvėpavimo, sveiko gyvenimo sūkurį. Siekiame, kad nuo daugiau žmonių sužinotų kokią didelę naudą kartais gali duodi paprasti ir gan primityvūs dalykai. 

Vizija

Kartą amerikiečių rašytojas, Henris Deividas Thoro yra pasakęs: Spręskite apie savo sveikatą iš to, kaip jus džiugina rytas ir pavasaris. Mūsų vizija jog kiekvienas rytas ir nesvarbu jis žiemos ar rudens, būtų džiugus ir kupinas geros nuotaikos. Sveikata – tai kvėpavimas, savęs pažinimas. Nuoširdžiai rekomenduojame perskaityti straipsnių skiltį, kurioje rasite daug naudingos informacijos, pagrįstos moksliniais tyrimais apie gero poilsio, kvėpavimo per nosį, šalto vandens terapijų ir panašių dalykų naudą kūnui ir sielai. 

Nemokama konsultacija !

Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime per artimiausias 24 valandas.


    Shopping cart

    0
    image/svg+xml

    No products in the cart.

    Continue Shopping