Pirkimo taisyklės ir pristatymo sąlygos

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

Šios pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato asmens, perkančio prekes Ramiosnakties.lt elektroninėje parduotuvėje (toliau – Pirkėjas), ir Ramiosnakties.lt (toliau – Pardavėjas) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, Pirkėjui perkant prekes elektroninėje parduotuvėje. Įsigydamas prekes elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas sutinka su šių Taisyklių taikymu.

 

2. PIRKIMO IR PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMO MOMENTAS

2.1. Pirkimo ir pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo tada, kai Pirkėjas sutinka su Taisyklėmis ir paspaudžia mygtuką “Patvirtinti užsakymą” po prekių krepšelio suformavimo, prekių pristatymo adreso nurodymo, ir mokėjimo būdo pasirinkimo, ir galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo. Jei Pirkėjas nesutinka su dalimi ar visomis Taisyklėmis, tokiu atveju Pirkėjas neturėtų pateikti užsakymo, priešingu atveju laikoma, kad Pirkėjas susipažino ir sutiko su visomis Taisyklėmis.

 

3. PIRKĖJO TEISĖS IR PREKIŲ GRAŽINIMO SĄLYGOS

3.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje pagal šias Taisykles.

3.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su Pardavėju, išskyrus atvejus, kai sutartis sudaryta dėl elektroninių prietaisų ar kosmetikos priemonių. Gražinamų prekių pakuotė turi būti švari ir nesugadinta, grąžinamas daiktas turi būti pilnai sukomplektuotas, priešingu atveju Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės. Sąskaitą už prekių grąžinimą apmoka Pirkėjas.

3.3. Pirkėjas, pastebėjęs, kad prekė yra brokuota, ne vėliau kaip per 14 dienų po prekės gavimo, turi registruotu paštu išsiųsti brokuotą prekę pardavėjo adresu:Varpų g.12, Klaipėda, Lietuva. Pirkėjas turi raštu parašyti laisvos formos prašymą (siųsti el. paštu – info@ramiosnakties.lt arba pridėti prie grąžinamos prekės), kuriame pasirinktų kompensavimo formą: pakeisti brokuotą prekę į naują ir nemokamai nusiųsti pirkėjui; gražinti pinigus į nurodytą pirkėjo sąskaitą. Pirkėjas grąžinimo prašyme turi nurodyti, kada pirko prekę, koks buvo užsakymo numeris ir grąžinimo priežastį. Jei Pirkėjas grąžindamas prekę nesilaikys visų aukščiau išdėstytų sąlygų, Ramiosnakties.lt pasilieka teisę nekeisti ir nekompensuoti už grąžinamas prekes.

3.4. Pardavėjas gavęs gražinamą prekę ir prekei atitikus nurodytus punktus, pardavėjas įsipareigoja per 7-10 d.d. grąžinti pirkėjui sumokėtus pinigus. 

3.5. Pirkėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

3.6. Dalis prekių, vadovaujantis 2008 m. Vartotojų teisių įstatymo 38 str., kai kurios prekės higienos sumetimais negrąžinamos, jeigu po pristatymo pakuotė buvo atidaryta ir prekė buvo panaudota. Minėtieji produktai savo aprašymuose turi paryškintą šį punktą.

 

4. PIRKĖJO PAREIGOS

4.1. Pirkėjas privalo priimti užsakytas prekes, sumokėti prekių ir jų pristatymo kainą. Už prekes Pirkėjas susimokėti gali naudodamasis savo banku internete, Opay.lt sistemos pagalba arba grynaisiais pinigais sumokant Perlas, Maxima ar Lietuvos Paštas terminaluose.

4.2. Jei pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją ir nedelsdamas juos atnaujinti.

4.3. Pirkėjui patvirtinus užsakymą, mokėjimas už prekes privalo būti atliktas per 24 valandas. Negavus mokėjimo per šį terminą Pardavėjas turi teisę pirkimo – pardavimo sutartį laikyti negaliojančia.

4.4. Pirkėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

 

5. PARDAVĖJO TEISĖS

5.1. Jei Pirkėjas bando sąmoningai pakenkti elektroninės parduotuvės darbui ar veikimui, Pardavėjas turi teisę be išankstinio perspėjimo apriboti ar nutraukti Pirkėjo galimybę naudotis elektronine parduotuve ir neatsako už jokius su tuo susijusius Pirkėjo nuostolius.

5.2. Pardavėjas turi teisę vienašališkai pakeisti Taisykles ar nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą.

5.3. Pardavėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

 

6. PARDAVĖJO ĮSIPAREIGOJIMAI

6.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti sąlygas Pirkėjui naudotis elektronine parduotuve ir vykdyti pirkimo – pardavimo sutartis.

6.2. Pardavėjas įsipareigoja laikytis kitų šiose Taisyklėse nustatytų reikalavimų.

 

7. PREKIŲ PRISTATYMAS

7.1. Prekes Pirkėjo sąskaita pristatomos į pasirinktą paštomatą, Lietuvos paštą. Jei užsakymo suma viršija 50 € sumą, Pardavėjas prekes Pirkėjui pristato savo sąskaita.

7.2. Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu per 1-3 d.d. laikotarpį. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje. Jei sandelyje prekės neturime, pristatymas trunka 10-15 d.d.

 

8. ATSAKOMYBĖ

8.1. Pirkėjas pilnai atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą ir prisiima atsakomybe už padarinius, kilusius dėl registracijos formoje pateiktų klaidingų ar netikslių duomenų.

8.2. Pirkėjas įsipareigoja neatskleisti prisijungimo duomenų trečiosioms šalims. Jei trečia šalis naudojasi Pirkėjo prisijungimo kodais, Pirkėjas yra atsakingas už trečios šalies veiksmus elektroninėje parduotuvėje.

8.3. Pardavėjas atsakingas tik už tą informaciją, kuri yra pateikta Pardavėjo tinklapyje.

 

9. INFORMACIJOS SIUNTIMAS

9.1. Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos formoje pateiktu el. pašto adresu.

9.2. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjui el. paštu info@ramiosnakties.lt

 

10. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

10.1. Šioms Taisyklėms yra taikomi Lietuvos Respublikos teisės aktai.

10.2. Visi nesutarimai dėl pirkimo – pardavimo sutarties tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra sprendžiami derybomis. Nepavykus susitarti, nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

 

PRISTATYMO BŪDAI IR KAINOS

  • Perkant prekių už daugiau nei 50 €, pristatymas nemokamas.
  • Perkant prekių už mažiau nei 50 €, taikomas pristatymo mokestis, kurio dydis yra fiksuotas:

Pristatymas per paštomatą, Lietuvos paštą – 2,79 €

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping